Uncategorized

W tym szczególnym roku, pełnych niespodzianek, zdominowanego przez pandemię, Zarząd Koła Terenowego nr 2 przy Oddziale Łódzkim Stowarzyszenia Elektryków Polskich, pragnie kolegom i koleżankom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz samych sukcesów w Nowym Roku 2021.

 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd Koła Terenowego nr 2 przy Oddziale Łódzkim Stowarzyszenia Elektryków Polskich, składa serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz samych sukcesów w Nowym Roku 2020.

W dniach 23-25 maja odbyła się wycieczka zorganizowana przez Koło Terenowe nr 2 pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie„. W programie wycieczki znalazły się takie miasta jak Głogów, Szprotawa, Żagań, Żary, Zielona Góra oraz Rydzyna. Głównym celem wyjazdu była wizyta w firmie RELPOL SA w Żarach – znany producent szerokiej gamy przekaźników do różnych dziedzin branży elektrycznej. Po zwiedzeniu kilku działów produkcji/montażu oraz wysłuchaniu prezentacji zwiedziliśmy wraz z przewodnikiem piękne miasteczko Żary.

 

Czytaj więcej

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia pełne słońca i radości. Niech spełnią się wszystkie marzenia, troski na dobre odejdą wraz z zimą a nadzieja na lepsze jutro niech wypełni najbliższy świąteczny czas.
Prezes Koła Terenowego Nr 2 przy OŁ SEP
Adam Łuniewski wraz z zarządem

W dniu 28 marca 2019r. odbyło się zebranie Koła Terenowego nr 2. Na zebraniu Koła Prezes p. Adam Łuniewski przedstawił sprawozdanie z dotychczasowej działalności Koła, następnie odbył się wykład kol. Radosława Kowalczyka z Koła Terenowego nr 2 pt.: „Nowoczesne kable energetyczne SN – rozwiązania światowe”.